KONST / Litografier / Färglitografi 13327063
nr 1332 7063
Hans Tollsten
(1930-1994), Sverige
Färglitografi, Diptyk. Signerad, numrerad 1/360, löpning. Motivet: 35x54 cm
Hans Tollsten, svensk bildkonstnär född 1930, död 1994.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 juni 2020
kl 18:21:51
7/6 18:54:54